Від студентки ЗДІА до СТО

14 лютого студенти 1-го та 2-го курсів спеціальності Інженерія програмного забезпечення зустрілися з технічним директором компанії Light IT.

Ірина Попова – випускниця кафедри Програмного забезпечення автоматизованих систем 2009 року. Зараз вона обіймає посаду Chief Technical Officer в Запорізькій компанії Light IT, яка вважається одним з кращих працедавців за версією DOU.

Такий спосіб наставництва від випускників до наймолодших студентів є вельми дієвим. Досвід кар’єрного росту, перспективні технології, поради від професіонала – це далеко не все коло питань, якими цікавилися студенти під час зустрічі.

Компанії Light IT завжди готова прийти на допомогу майбутнім програмістам. Зокрема, у 2016/2016 році саме завдяки нашим бізнес-партнерам у поточному навчальному році студенти-програмісти мають можливість працювати виключно з ліцензійним програмним забезпеченням.

Н.П Полякова,

доцент кафедри Програмного забезпечення автоматизованих систем