Зустріч з роботодавцями студентів спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення на вебінарі компанії Freshcode

12 квітня 2024 р. студенти спеціальності 121 “Інженерія програмного забезпечення” мали унікальну можливість зустрітися з представниками відомої ІТ-компанії Freshcode на вебінарі під назвою “Побудова кар’єри в ІТ на падаючому ринку”. Захід розпочався о 14:30 і зібрав близько 40 учасників, серед яких були як студенти, так і викладачі.

В ході вебінару представник компанії Freshcode ознайомив учасників з поточним станом ІТ-галузі, яка, незважаючи на певні економічні виклики, продовжує залишатися однією з найбільш динамічних і перспективних сфер. Було акцентовано на важливості адаптації до змін і виборі правильних технологій та мов програмування, які будуть актуальні у найближчому майбутньому.

Особлива увага була приділена внутрішнім процесам і культурі в компанії Freshcode. Учасники дізналися про сучасні інструменти для навчання та розвитку в ІТ, які можуть значно підвищити їхні шанси на успіх у цій галузі. Також були обговорені можливості для студентів, такі як виробнича практика та стажування, які Freshcode регулярно пропонує молодим фахівцям.

Захід пройшов у дружній і зацікавленій атмосфері. Представники компанії відповіли на численні запитання студентів і викладачів, що дозволило глибше зрозуміти не тільки технічні аспекти роботи в ІТ, але й особливості кар’єрного росту в цій сфері.

Зустріч з роботодавцями стала важливим кроком для студентів спеціальності 121 у плануванні їхнього професійного майбутнього в ІТ і безсумнівно мотивувала їх до подальшого навчання та самовдосконалення.

Анатолій Безверхий,
доцент кафедри електроніки,