Міжнародний день кар’єри дівчат в ІТ 2017 в Запоріжжі і знову в ЗДІА

Втретє ЗДІА є організатором  заходів до Girls in ICT Day  в Запоріжжі.

Студенти 1-2 курсу спеціальності Інженерія програмного забезпечення в лабораторіях кафедри Програмного забезпечення автоматизованих систем за підтримки компанії Cisco влаштували справжнє свято інформаційних технологій для школярів м. Запоріжжя. Задоволення від ігрових зон та спілкування з дівчатами, які вже зробили успішну кар’єру в ІТ отримали більше ніж 100 дівчат та хлопців з 9 навчальних закладів Запоріжжя.

На початку заходу гості прийняли участь у чемпіонаті з Binary Game, дослідили процес передачі даних мережею граючи в гру «Закинь пакета».  Випускники спеціальності Інженерія програмного забезпечення  продемонстрували об’єкти Інтернету речей,  покерувати якими мали можливість всі бажаючі. Навіть вчителі  спробували як працює шолом віртуальної реальності. VR надали наші партнери – компанія iNCode, програмне забезпечення розробили переможці Хакатону Like IT 2017 – студентів 1 та 2-го курсів спеціальності Інженерія програмного забезпечення.

Офіційну частину заходу відкрив Подорожко Володимир Володимирович,  керуючий справами виконавчого комітету Запорізької обласної ради.

Розповіли школярам про свою роботу та шлях до успіху в ІТ:

• Юлія Супруновська, інженер технічної підтримки, Регіональний центр технічної підтримки Cisco в Брюсселі (TS EMEA ACI – BE), Бельгія
  • Наталія Папишева,  Менеджер проектов, АТ “ТАСКОМБАНК”, Департамент сопровождения информационных систем, м. Київ (випускниця ЗДІА)
  • Грушко Олександра, Software Engineer в SUSQUEHANNA PACIFIC PTY LTD, Сідней, Австралія (випускниця ЗДІА)
  • Ірина Попова, СТО (технічний директор) компанії Light IT, м. Запоріжжя (випускниця ЗДІА)

Захід завершився вікториною з тематики Інтернету речей. До вікторини кожен бажаючий міг долучитися зі свого смартфону.

Одночасно зі школярами Запоріжжя  в заході приймали участь ще близько 100 учнів на 10 локальних майданчиках у навчальних закладах Запорізької, Черкаської, Херсонської, Полтавської та Львівської областей. Ці навчальні заклади долучилися до відео трансляції зустрічей з нашими експертами. Чемпіонати з Binary Game на локальних майданчиках організували вчителі інформатики.

Girls in ICT Day – це щорічна ініціатива, організована Міжнародним союзом електрозв’язку (ITU), спеціалізованої агенції ООН.

Кожному, хто відвідав Girls in ICT Day 2017,  Мережна академія Cisco при ЗДІА надала безкоштовний доступ до курсу «Вступ до Інтернету речей».