Конференція ЗНУ «Молода наука-2020» на кафедрі програмного забезпечення автоматизованих систем

14-15 квітня в рамках проведення конференції «Молода наука-2020» на кафедрі програмного забезпечення автоматизованих систем інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) в форматі online відбулися засідання секції «Програмне забезпечення автоматизованих систем».
Робота секції у рамках конференції ЗНУ «Молода наука-2020», під час якої магістри спеціальності інженерія програмного забезпечення представляли свої дослідження, проходила в хмарному сервісі Cisco Webex Meetings. Засідання відбулося під головуванням завідувача кафедри Володимира Вербицького. Керував проведенням засідань конференції модератор – доцент кафедри Анатолій Безверхий, технічну підтримку здійснювала доцент кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем Наталія Полякова. У засіданнях взяв активну участь директор інженерного інституту ЗНУ доцент Геннадій Коломоєць.
Упродовж двох засідань секції заслухали 14 доповідей магістрантів кафедри, присвячених сучасним напрямам розвитку ІТ-технологій. Це модернові технології розробки програмного забезпечення, систем штучного інтелекту, комп’ютерної графіки, медичних інформаційних систем, систем дистанційного навчання тощо.
Як зазначила Наталія Полякова, запитання доповідачам задавали усі учасники конференції, ніхто не залишився осторонь. Молоді програмісти кафедри мають високий професійний рівень, знаються на широкому колі сучасних технологій розробки програмного забезпечення й можуть багато чого порадити один одному. В обговоренні активну участь взялий і студенти – учасники онлайн-засідань, демонструючи не тільки зацікавленість у тематиці доповідей, а й глибокі знання сучасних ІТ-технологій.
Наприкінці роботи секції були визначені кращі виступи магістрантів. Ними стали доповіді Кирила Антошина «Комп’ютерна система розпізнавання об’єктів у відео потоці», Олексія Гармаша «Комп’ютерне моделювання процесу руйнування тіл у 3d-іграх», Данила Старшекова «Система стабілізації руху колісних роботів» та Анни Пилипенко «Застосування методів статистики та штучного інтелекту для оптимізації процесу електронного навчання».
Вітаємо молодих науковців з успішною участю в конференції, бажаємо нових досягнень, оригінальних і сміливих ідей і успіхів у навчанні!