Академія Cisco при кафедрі ПЗАС отримала відзнаку від штаб-квартири компанії Cisco

Центр підтримки Академій Cisco, який працює при Інженерному інститутті ЗНУ отримав відзнаку від штаб-квартири компанії Cisco 2019 Quarterly Regional Spotlight Award.
Ця відзнака щоквартальна і нею нагороджують тільки 12 Центрів в регіоні EMEAR.
Минулого кварталу колектив кафедри Програмного забезпечення
автоматизованих систем, на базі якого 15+ років працює Академія Cisco, плідно попрацював над організацією очних та онлайн подій з нагоди Дня дівчат в ІТ.
Цього року оргкомітет онлайн-події під керівництвом Полякової Н.П. охопив ~3 000 учасниць з 440 шкіл.
Школярки мали можливість поспілкуватись з випускницями спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення, освітня програма “Програмне забезпечення систем”. Дівчата, які вже зробили кар’єру в ІТ ділилися досвідом з майбутніми студентками.