На кафедрі ПЗАС 14 та 15 січня 2020 року успішно пройшли 20 захистів кваліфікаційних робіт магістрів

Голова екзаменаційної комісії Олег Жиляков – провідний фахівець з інформаційних технологій ПАТ Запоріжсталь відзначив, що тематика кваліфікаційних робіт пов’язана з актуальними проблемами сучасних інформаційних технологій та програмування: найновіші напрями досліджень, пов’язані з Інтернетом речей та хмарними технологіями, розробка інтелектуальних систем з використанням нейронних мереж та машинного навчання,  розробка сучасних інтелектуальних діалогових систем, дослідження в області використання блокчейн-технологій та сучасних  засобів розробки програмного забезпечення. В цілому випускники мають високий рівень загальної та спеціальної підготовки, готові до виробничої та наукової діяльності.

Магістранти: Барабаш А.А., Дзюба М.О., Дрига Д.А., Іноземцев О.Є., Ураскін Є.Ю., Чумак Д.В. отримали дипломи з відзнакою. Екзаменаційна комісія відзначила, що дослідження, проведені в кваліфікаційних роботах магістрантів Іноземцева О.Є., Окселенка А.О., Чумака Д.В., Жукова О.О. мають наукову цінність та можуть бути продовжені в наступних магістерських роботах та наукових розробках кафедри.

Кафедра програмного забезпечення автоматизованих систем бажає випускникам подальших здобутків і кар’єрного зростання!

Заст. зав. кафедри ПЗАС                                  А. Безверхий