Майстер-клас для студентів-програмістів кафедри ПЗАС Інженерного інституту ЗНУ

30 січня для студентів спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення відбувся майстер-клас на тему «Використання фреймворку React.js для створення Web-застосунку», який провели розробники запорізької ІТ-компанії FESHCODE.

Зокрема програміст-розробник Артур Чубуптєв  на практичному прикладі покроково продемонстрував переваги фреймворку React.js і створив Web-застосунок з детальними поясненнями. Студенти  мали змогу самостійно повторити всі дії на своїх ноутбуках.

Після демонстрації відбулась бесіда про сучасні технології розробки програмного забезпечення та можливе працевлаштування в компанії. Представники FESHCODE запросили студентів на практику та на стажування, яке буде відбуватись в компанії в зручний для студентів час. Успішне проходження стажування гарантує майбутнє працевлаштування в компанії.

Доцент Безверхий А.І.